کابینت نئوکلاسیک چیست ؟ | ویژگی‌های و خصوصیات + معایب و مزایا

کابینت نئوکلاسیک

پیشرفت علوم و تکنولوژی باعث تغییر و تحول صنایع بسیار زیادی شده که صنعت کابینت‌سازی نیز از این قائده مستثنی نیست. امروزه مدل‌ها و طرح‌های بسیار متنوع و کارآمدتری از کابینت‌های آشپزخانه را در بازار میبینید که هر کدام بر اساس سبک خاصی طراحی و تولید شده‌اند. اما در بین تمامی سبک‌های موجود دو سبک اصلی کابینت مدرن و کابینت کلاسیک و یا حتی انواع کابینت MDF طرفداران بسیار بیشتری نسبت به دیگر طرح‌ها و مدل‌ها دارد. از این رو به دلیل پرطرفدار بودن این دو سبک، طراحان و دیزاینر‌های دکوراسیون داخلی از ترکیب این دو سبکی نوین را معرفی کردند که به آن کابینت نئوکلاسیک گفته میشود.

کابینت نئوکلاسیک چیست؟

کابینت نئوکلاسیک نوعی سبک در معماری است که در قرن‌ها 18 و 19 اروپا رواج بسیار زیادی داشت. این سبک در لغت به معنی مدرن کلاسیک است. بنابراین آشپزخانه نئوکلاسیک به این معنی است که دکوراسیون آن بر اساس سبک کلاسیک در بستر ویژگی‌های مدرن طراحی شده است. به زبانی ساده‌تر؛ شما در سبک نئوکلاسیک آشپزخانه‌ای مدرن خواهید داشت که به سمت کلاسیک گرایش دارد. این سبک در سال 2021 و 2022 به سمت سادگی و در حال شیک‌تر شدن پیش، رفته است. بنابراین کابینت‌هایی با این سبک طراحی بسیار ساده اما با المان‌های تزئینی بسیار شیک هستند که نمایی مدرن و لوکس برای خانه شما ایجاد میکنند. اگر ساکن کرج هستید میتوانید جهت استعلام قبمت کابینت در کرج با کارشناسانان ما در ارتباط باشید.

سبک معماری نئوکلاسیک
سبک معماری نئوکلاسیک

کابیت نئوکلاسیک، ترکیبی از دو سبک کلاسیک و مدرن

این کابینت همان‌طور که اشاره شد، ترکیبی از دو سبک کابینت کلاسیک و کابینت مدرن است که دارای ویژگی‌های خاصی است. ما در این مقاله قصد داریم شما را با خصوصیات این نوع کابینت و طرح‌های آن آشنا کنیم. همچنین نمونه‌هایی از عکس کابینت نئوکلاسیک را برای شما عزیزان ارائه میدهیم تا بتوانید درک و تجسم بهتری از این نوع سبک در صنعت کابینت‌سازی داشته باشید. اگر شما نیز به دو سبک کلاسیک و مدرن علاقه‌مند هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. چرا که بدون شک عاشق سبک نئوکلاسیک خواهید شد.

تفاوت کابینت نئوکلاسیک و ممبران
تفاوت کابینت نئوکلاسیک و ممبران

کابینت نئوکلاسیک در حقیقت تلفیقی از هنر و طرح‌های اشرافی و در عین حال مدرن و ساده است. سبکی که هر کسی با هر سلیقه‌ای را شیفته خود میکند. چرا که ویژگی‌های این سبک باعث میشود که از طرح و مدل آن به مرور خسته نشده و حتی سال‌ها از تماشای آن‌ها لذت ببرید. نئوکلاسیک سبکی است که با انتخاب آن دیگر بعد از گذشت چند سال به دنبال طرحی جدید برای دکوراسیون آشپزخانه منزلتان نخواهید گشت.

کابینت نئوکلاسیک چه تفاوتی را با سبک کلاسیک دارد؟

ما در قسمت قبل اشاره کردیم که سبک نئوکلاسیک در ظاهر به سمت کلاسیک گرایش دارد. شاید این سؤال در ذهنتان شکل بگیرید که این نوع کابینت‌ها چه تفاوتی با سبک کلاسیک دارند؟ در پاسخ به سؤال باید بگویم که این سبک شاید در ظاهر به کلاسیک گرایش داشته باشد، اما شباهت زیادی با این سبک ندارد. برای آن که درک بهتری از ظاهر این سبک داشته باشید، در ادامه تفاوت‌های نئوکلاسیک و کلاسیک را برای شما عزیزان ارائه می‌دهیم.

دریافت مشاوره رایگان

برای مشاوره آنلاین و غیر حضوری و مشاوره حضوری اطلاعات تماست رو در اختیار ما بزار تا تیم خوش ذوقمون بهترین نتیجه رو برات خلق کنن

جهت استعلام قیمت روز کابینت آشپزخانه تماس بگیرید

سبک کلاسیک

سبک کلاسیک در حقیقت تداعی‌کننده خانه‌ها و دکوراسیون‌های اشرافی و کلاسیک اروپایی است. به همین دلیل در چشم بینندگان جلوه و شکوه بسیار زیادی دارد. کابینت‌های کلاسیک انواع مختلفی دارند، با این حال ویژگی کلی تمامی آن‌ها پر زرق و برق بودنشان است. در این سبک از انواع درب‌های ابزارخورده، ستون‌ها و ستون‌های مجلل، دستگیره‌های اشرافی زیبا و … استفاده میشود که در نهایت یک آشپزخانه اشرافی و سلطنتی را برای شما ایجاد خواهد کرد. این سبک از کابینت‌ها معمولاً از جنس چوب ساخته میشوند و تمامی طرح‌های مجلل بر روی آن‌ها کار دست است. به همین دلیل ارزش مادی بسیار بالایی دارند.

کابینت کلاسیک

سبک مدرن

سبک مدرن دقیقاً در مقابل سبک کلاسیک قرار دارد. در این سبک از تزئینات مجلل و پیچیده خبری نیست و همه چیز در اوج سادگی طراحی شده است. به همین دلیل برای کسانی که محیطی بی‌پیرایه و ساده را میپسندند، بسیار مناسب است. سادگی سبک مدرن باعث شده تا این سبک از کابینت‌ها را بتوان با انواع متریال مانند: ‌ام دی اف، هایگلاس، ممبران و … تولید کرد. دستگیره‌های این سبک نیز از نوع ساده و در برخی موارد از نمونه‌های مخفی استفاده میشود. کابینت‌های این سبک اصولاً تا نزدیکی سقف آشپزخانه امتداد دارند و ساده بودن آن‌ها فضای آشپزخانه را مرتب‌تر نشان میدهد.

تا اینجا درباره خصوصیات دو سبک مدرن و کلاسیک صحبت کردیم. حال میخواهیم درباره سبک نئوکلاسیک که تلفیقی از این دو سبک است، صحبت کنیم تا تفاوت این سبک را با دو نمونه قبلی درک کنید. شما با انتخاب این سبک جدید در واقع آشپزخانه ساده و در عین حال سنتی خواهید داشت. همان‌طور که قبل‌تر هم اشاره شد، نئوکلاسیک سبکی با ویژگی‌های مدرن و ظاهری کلاسیک است. سبک نئوکلاسیک همان‌طور که اشاره کردیم ظاهری متمایل به کلاسیک دارد. با این تفاوت که کابینت‌های نئوکلاسیک فاقد طرح‌های شلوغ و پر زرق و برق کلاسیک است. از طرفی نیز همانند کابینت‌های مدرن ساده نیستند.

سبک نئوکلاسیک

در این سبک کابینت‌ها در مقایسه با کلاسیک ساده‌تر و درب‌ها و بدنه‌هایی با طرح‌های محدودتر دارند. تصاویری که در زیر ارائه شده‌اند نمونه‌هایی از عکس کابینت نئوکلاسیک، است که با تماشای آن‌ها می‌توانید تفاوت بین این سه سبک را بیشتر درک کنید.

درب کابینت نئوکلاسیک
درب کابینت نئوکلاسیک
کابینت نئوکلاسیک
کابینت نئوکلاسیک جزیره دار

ویژگی‌های کابینت‌های نئوکلاسیک

کابینت‌های نئوکلاسیک همان‌طور که اشاره شد دارای طراحی‌های بسیار ساده‌تر نسبت به سبک کلاسیک است. از این رو در این کابینت‌ها شما خطوط منحنی و دایره‌ای شکل را به وفور خواهید دید. تمامی طرح‌ها به صورت ساده بر روی کابینت‌ها ایجاد و جزئیات نیز به شکل ظریف دیده میشوند. این کابینت‌ها را میتوان در رنگ‌بندی‌های مختلف سفارش داد. اما در بین تمامی رنگ‌های موجود در بازار دو رنگ طوسی و سفید طرفداران بیشتری دارند و از رنگ‌های پرکاربرد در این سبک محسوب میشوند.

از طرفی چون این سبک الهام گرفته از طرح‌های قرن هجدهم و نوزدهم اروپا است، میتوانید المان‌های مربوط به آن دوران را همچنان در طراحی‌های این سبک مشاهده کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این سبک، تقارن کابینت‌ها است که در تمامی انواع آن رعایت میشود.

کابینت نئوکلاسیک
کابینت سبک نئوکلاسیک

این سبک از کابینت را میتوان برای تمامی آشپزخانه‌ها با هر متراژی سفارش داد. بزرگ و کوچک بودن آشپزخانه در این سبک تفاوتی ایجاد نمیکند. همانطور که قبل‌تر نیز اشاره شد در این سبک از ویژگی‌های مدرنیته استفاده میشود. به همین دلیل کابینت‌های نئوکلاسیک دارای ارتفاع بلند و معمولاً تا نزدیکی سقف آشپزخانه هستند. به دلیل همین ویژگی، آن را در گروه کابینت‌های جادار قرار داده‌اند. پس اگر به دنبال فضای زیادی برای جای دادن وسایلتان هستید، این نوع کابینت در عین شیک بودن، فضای مناسب را برای شما ایجاد خواهد کرد.

دریافت مشاوره رایگان

برای مشاوره آنلاین و غیر حضوری و مشاوره حضوری اطلاعات تماست رو در اختیار ما بزار تا تیم خوش ذوقمون بهترین نتیجه رو برات خلق کنن

جهت استعلام قیمت روز کابینت آشپزخانه تماس بگیرید


در این سبک همچنین از متریال سنگ به عنوان روکابینتی و در بخش پیشخوان استفاده میشود. دارای چند ردیف کابینت با درب شیشه‌ای است. دقت کنید در این سبک دست شما برای انتخاب وسایل تزئینی داخل کابینت باز نیست. به این معنی که نمیتوانید از وسایل مدرن به عنوان تزئین استفاده کنید. وسایل شما باید با سبک کابینتتان همخوانی داشته باشد، بنابراین از وسایلی با طرح و رنگ سنتی و کلاسیک استفاده کنید. این کار فضا و دکوراسیون آشپزخانه شما را شیک‌تر نشان میدهد.

مزایا و معایب کابینت نئوکلاسیک

این سبک از کابینت به دلایل مزایا و ویژگی‌هایی که دارند نسبت به دیگر کابینت‌ها برتری داشته و دارای طرفداران بیشتری نیز میباشند. از مزایای این سبک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی و اجرای بسیار سریع و راحت
 • بروزتر بودن نسبت به سبک‌های سنتی و کلاسیک
 • کاربردی‌تر بودن سبک نئوکلاسیک
 • ارزان‌تر بودن کابینت‌های نئوکلاسیک نسبت به کابینت‌های چوبی
 • جادار بودن و داشتن فضای بسیار زیاد برای وسایل آشپزخانه
 • طراحی و بازی با سبک نئوکلاسیک؛ به این معنی که شما می‌توانید این سبک متمایل به مدرن یا کلاسیک سفارش دهید. به عبارتی اگر علاقه بیشتری به سبک کلاسیک دارید، میتوانید ظاهر کابینت‌های خود را به سمت و سوی کلاسیک سوق دهید. در غیر اینصورت ظاهر کابینت‌های خود را مدرنیته‌تر کنید. در سبک نئومدرن شما میتوانید از رنگ‌های ژورنالی بسیار متنوع و خاص، دستگیره‌های ساده، ظاهر مدرن‌تر و … استفاده کنید. اما در سبک نئوکلاسیک شما کابینت‌هایی با حال و هوای کلاسیک، دستگیره‌های پرکارتر یا تاجی ساده برای کابینت‌ها را خواهید داشت. در این سبک همچنین میتوانید از روکش‌های چوبی به جای رنگ ساده بهره‌مند شوید.
 • کاربردی بودن این سبک در آشپزخانه‌هایی با متراژ متفاوت

معایب کابینت نئوکلاسیک

از آن جا که هر وسیله و ابزاری علی‌رغم مزایا و کاربرد‌هایی دارد، دارای معایبی نیز است. کابینت‌های سبک نئوکلاسیک نیز دارای معایبی هستند. با این که این طرح‌ها و سبک‌ها اصلاح شده‌های سبک‌های مدرن و کلاسیک هستند، با این حال برخی ویژگی‌های آن‌ها را میتوان جز معایب آن‌ها به حساب آورد. به عنوان مثال در سبک نئوکلاسیک اصولاً از رنگ‌های سرد و ملایم استفاده میشود که میتواند برای برخی افراد که علاقه زیادی به رنگ‌های روشن و گرم دارند، عیب محسوب شود. یا محدودیت در انتخاب اکسسوری‌های تزئینی در بخش دکور کابینت نئوکلاسیک نیز میتواند یک عیب دیگر این سبک محسوب شود.

کابینت نئوکلاسیک
کابینت نئوکلاسیک رنگی

متریال مورد استفاده در کابینت‌های نئوکلاسیک

در این سبک از کابینت‌ها هم میتوان از متریال چوب طبیعی و هم ممبران استفاده کرد. ممبران در حقیقت از‌ ام دی اف خام تشکیل میشود که به منظور ایجاد طرح‌های نئوکلاسیک بر روی آن نیز از دستگاهی به نام سی ان سی کمک میگیرند. در استفاده از متریال ممبران، پس از ایجاد طرح به وسیله دستگاه لایه‌هایی از پی وی سی به عنوان روکش بر روی آن قرار داده میشود.

انواع کابینت نئوکلاسیک

کابینت‌های نئوکلاسیک در انواع مختلفی و بر اساس متریال متفاوت که در قسمت قبل به آن‌ها اشاره شد، تولید میشوند. هر کدام از انواع این سبک دارای ویژگی‌ها و خصوصیات متفاوتی هستند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

عکس کابینت نئوکلاسیک
کابینت نئوکلاسیک طوسی

کابینت نئوکلاسیک با رنگ پوششی

در این نوع کابینت درب‌ها دارای قاب تونیک از جنس‌ ام دی اف خام با ضخامت 22 میل هستند. بدنه نیز با استفاده از همین متریال اما با طرح کتان ایرانی یا خارجی و در ضخامت 16 میل تولید میشود. البته بنا به درخواست شما میتوان از متریال دیگری نیز استفاده کرد. نوع رنگ در این سبک نیز از پلی اورتان خارجی است.

کابینت نئوکلاسیک چوبی

در این نوع کابینت نیز قاب یونیک درب‌ها ترکیبی از‌ام دی اف خارجی یا کلاف چوب راش یا بلوط و در ضخامت 22 میل است. بدنه و رنگ آن نیز همانند نوع قبلی است.

کابینت نئوکلاسیک با روکش طبیعی

این نوع کابینت نیز ویژگی‌هایی همانند کابینت چوبی دارد. در کل اغلب پروژه‌های نئوکلاسیک با‌ ام دی اف ساخته میشوند که به دو صورت ساده با رنگ پوششی یا با روکش طبیعی چوب هستند. در حالت اول سطح تمامی درب‌ها با رنگی ساده پوشش داده میشوند. اما در حالت دوم روکش چوبی بر روی آن‌ها قرار داده شده و بعد از پوشش دهی با رنگ، همچنان برجستگی‌های چوب قابل رؤیت هستند. از طرفی کابینت‌های با روکش چوب نیز در دو گروه چوب طبیعی و مصنوعی قرار میگیرند. این دو گروه به لحاظ زیبایی و دوام کابینت‌ها با هم تفاوت دارند. کابینت نئوکلاسیک با روکش چوبی طبیعی نسبت به روکش مصنوعی (پی وی سی) دارای زیبایی و دوام بسیار بیشتری است. کابینت‌های روکش چوب طبیعی از نظر قیمت نیز نسبت به کابینت‌های تمام چوب بسیار به صرفه‌تر هستند.

کابینت نئوکلاسیک با روکش طبیعی
کابینت نئوکلاسیک با روکش طبیعی

 

کابینت نئوکلاسیک سفید

کابینت‌های نئوکلاسیک سفید و طوسی از پرطرفدارترین رنگ‌های این سبک هستند. یکی از دلایل پرطرفدار بودن این رنگ، دلبازتر شدن فضا‌های کوچک است. از طرف دیگر وسایل با رنگ‌های مختلف را میتوان به راحتی با این رنگ ست کرد. تنها عیب این رنگ را میتوان در حساسیت بالای آن در لک‌پذیری دانست. بنابراین اگر این موضوع برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد، میتوانید از رنگ‌های سوپر براق که پاک کردن لکه‌های ایجاد شده بر روی آن‌ها بسیار راحت‌تر است، استفاده کنید. این نوع کابینت در دو مدل‌ ام دی اف با رنگ سفید و روکش بلوط با رنگ سفید ساخته میشود.

دریافت مشاوره رایگان

برای مشاوره آنلاین و غیر حضوری و مشاوره حضوری اطلاعات تماست رو در اختیار ما بزار تا تیم خوش ذوقمون بهترین نتیجه رو برات خلق کنن

جهت استعلام قیمت روز کابینت آشپزخانه تماس بگیرید

قیمت کابینت نئوکلاسیک

جدا از زیبایی و مدرن بودن کابینت‌های نئوکلاسیک، قیمت آن‌ها نیز از مقوله‌های بسیار مهمی است که بدون شک برای همه شما عزیزان اهمیت دارد. عوامل بسیار زیادی بر قیمت کابینت نئوکلاسیک تأثیر میگذارند. نوع، طرح، متریال به کار رفته، سایز، ایرانی یا خارجی بودن پوشش رنگی مورد استفاده و … مواردی هستند که بر قیمت این نوع کابینت‌ها تأثیرگذار هستند. با این حال ما در این بخش قیمتی حدودی از این مدل‌های مختلف این کابینت‌ها را برای شما عزیزان ارائه میدهیم تا بتوانید برآوردی حدودی از آن با توجه به متراژ آشپزخانه خود داشته باشید.

"<yoastmark

کابینت نئوکلاسیک با روکش پی وی سی (چوب مصنوعی) و یراق بلوم اتریش قیمتی حدود 8 میلیون تومان برای هر متر دارد. حال اگر در ساخت کابینت از رنگ پلی اورتان استفاده شود، قیمت آن در ازای هر متر حدود 8 میلیون و 500 هزار تومان خواهد بود. حال اگر در کابینت نئوکلاسیک از روکش چوب استفاده شود، قیمت هر متر آن بیشتر از دیگر متریال مورد استفاده خواهد شد. از آنجا که عوامل بسیار زیادی در قیمت‌گذاری کابینت‌ها تأثیرگذار هستند، بهترین کار آن است که به شعبه‌ای مراجعه کرده و قیمت هر متر از کابینت مد نظر خود را جویا شوید.

رنگ‌های رایج کابینت نئوکلاسیک

همان‌طور که اشاره شد در این نوع سبک از کابینت آشپزخانه بیشتر از رنگ‌های سرد و ملایم استفاده می‌شود. رنگ پرطرفدار این سبک نیز سفید و سپس طوسی است. با این حال رنگ‌هایی که در تولید این سبک رواج بیشتری دارند شامل: خاکستری روشن، سفید، آبی تیره و سیر است. البته در سال‌های 2021 و 2022 استفاده از رنگ آبی تیره به یک ترند در سبک نئوکلاسیک تبدیل شده است. اما استفاده از رنگ‌های خاکستری روشن و سفید فضای آشپزخانه را بزرگ‌تر و دلبازتر نشان می‌دهد.

پس در صورتی که متراژ آشپزخانه شما پایین است، بهترین کار استفاده از یکی از این دو رنگ میباشد. علاوه بر رنگ‌های ذکر شده شما میتوانید بر اساس سلیقه شخصی خود این سبک از کابینت را در رنگ‌های دیگری مانند: مشکی، سبز، آبی، زرد و حتی قرمز نیز سفارش دهید. دقت کنید در صورت انتخاب یکی از این رنگ‌ها، از آن‌ها با توناژ بسیار روشن استفاده میشود.

"<yoastmark

رعایت نکاتی قبل از خرید کابینت نئوکلاسیک

علی‌رغم تمامی مزایایی که این سبک دارد، همچنان باید هنگام خرید و سفارش کابینت‌های نئوکلاسیک نکاتی را در نظر بگیرید. اولین و مهم‌ترین نکته توجه به جنس و کیفیت آن است. حتماً از باکیفیت و مرغوب بودن جنس کابینت مطمئن شوید. مهم نیست در تولید آن از چه متریالی استفاده میشود. در صورت استفاده از‌ام دی اف دقت کنید که حتماً تمامی استاندارد‌های جهانی را داشته باشد.

دومین مورد توجه به کیفیت رنگ کابینت‌ها است. رنگ و پوشش نهایی کابینت‌ها تأثیر بسیار زیادی بر جذابیت و کیفیت نهایی آن به لحاظ ضد آب بودن و … دارد. سومین نکته نیز یراق آلات مورد استفاده در دستگیره و … است که حتماً باید از اجناس باکیفیت و مرغوب باشند.

"<yoastmark

جمع‌بندی

ما در این مقاله سعی کردیم هر آن چه که باید درباره سبک نئوکلاسیک را یاد بگیرید ، از خصوصیات، مزایا و معایب آن گرفته تا قیمت حدودی در ازای هر متر و رنگ‌های پرطرفدار آن را برای شما عزیزان ارائه داده ایم. اما برای آنکه درک بهتر و انتخاب راحت‌تری داشته باشید، در انتهای مقاله نمونه‌های از عکس کابینت‌های نئوکلاسیک را برای شما عزیزان ارائه خواهیم داد. امیدواریم با تماشای این تصاویر و خواندن محتوا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. فراموش نکنید که بر اساس سلیقه خود و تمایلتان به سبک مدرن یا کلاسیک می‌توانید طرح دلخواهتان را سفارش دهید. با این سبک کابینت می‌توانید سال‌ها از تماشای آشپزخانه خود لذت ببرید بدون آن که از طرح یا مدل آن خسته شوید.

دریافت مشاوره رایگان

برای مشاوره آنلاین و غیر حضوری و مشاوره حضوری اطلاعات تماست رو در اختیار ما بزار تا تیم خوش ذوقمون بهترین نتیجه رو برات خلق کنن

جهت استعلام قیمت روز کابینت آشپزخانه تماس بگیرید

نمونه‌هایی از عکس کابینت نئوکلاسیک

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

دریافت مشاوره رایگان

برای مشاوره آنلاین و غیر حضوری و مشاوره حضوری اطلاعات تماست رو در اختیار ما بزار تا تیم خوش ذوقمون بهترین نتیجه رو برات خلق کنن

جهت استعلام قیمت روز کابینت آشپزخانه تماس بگیرید

سوالات متداول

کابینت نئوکلاسیک چیست ؟

آشپزخانه نئوکلاسیک (کابینت نئوکلاسیک) به این معنی است که دکوراسیون آن بر اساس سبک کلاسیک در بستر ویژگی‌های مدرن طراحی می شود . به زبانی ساده‌تر؛ شما در سبک نئوکلاسیک آشپزخانه‌ای مدرن خواهید داشت که به سمت کلاسیک گرایش دارد.

کابینت نئوکلاسیک چه تفاوتی را با سبک کلاسیک دارد؟

ما در قسمت قبل اشاره کردیم که سبک نئوکلاسیک در ظاهر به سمت کلاسیک گرایش دارد. شاید این سؤال در ذهنتان شکل بگیرید که این نوع کابینت‌ها چه تفاوتی با سبک کلاسیک دارند؟ در پاسخ به سؤال باید بگویم که این سبک شاید در ظاهر به کلاسیک گرایش داشته باشد، اما شباهت زیادی با این سبک ندارد. برای آن که درک بهتری از ظاهر این سبک داشته باشید، در ادامه تفاوت‌های نئوکلاسیک و کلاسیک را برای شما عزیزان ارائه می‌دهیم.

متریال مورد استفاده در کابینت‌های نئوکلاسیک چیست ؟

در این سبک از کابینت‌ها هم می‌توان از متریال چوب طبیعی و هم ممبران استفاده کرد. ممبران در حقیقت از‌ام دی اف خام تشکیل می‌شود که به منظور ایجاد طرح‌های نئوکلاسیک بر روی آن نیز از دستگاهی به نام سی ان سی کمک می‌گیرند.

28 دیدگاه ها

  • سلام وقت بخیر دوست عزیز
   بله ما در زمینه ساخت کابینت نئوکلاسیک با روکش چوبی هم فعالیت میکنیم .

  • سلام وقت بخیر دوست عزیز
   از مزایای کابینت نئوکلاسیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
   . طراحی و اجرای بسیار سریع و راحت
   . به‌روزتر بودن نسبت به سبک‌های سنتی و کلاسیک
   . کاربردی‌تر بودن سبک نئوکلاسیک
   . ارزان‌تر بودن کابینت‌های نئوکلاسیک نسبت به کابینت‌های چوبی
   . جادار بودن و داشتن فضای بسیار زیاد برای وسایل آشپزخانه

  • سلام وقت بخیر دوست عزیز
   در مورد معایب کابینت نئوکلاسیک در مقاله فوق بصورت کامل توضیح داده ایم

  • سلام وقت بخیر دوست عزیز
   همانطور که در بالا گفته شد کابینت‌های کلاسیک انواع مختلفی دارند، با این حال ویژگی کلی تمامی آن‌ها پر زرق و برق بودنشان است. در این سبک از انواع درب‌های ابزارخورده، ستون‌ها و سستون‌های مجلل، دستگیره‌های اشرافی زیبا و … استفاده می‌شود .

  • سلام وقت بخیر دوست عزیز
   که این سبک شاید در ظاهر به کلاسیک گرایش داشته باشد، اما شباهت زیادی با این سبک ندارد. که در مورد تفاوت کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک در مقاله فوق بصورت کامل توضیح داده ایم .

  • سلام وقت بخیر دوست عزیز
   پرطرفدارترین و بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک سفید و سپس طوسی است.

  • سلام وقت بخیر دوست عزیز
   برای استعلام قیمت کابینت نئوکلاسیک با همکاران ما تماس بگیرید، شماره تماس : 91018872 021

  • سلام وقت بخیر دوست عزیز
   در مورد تفاوت کابینت نئوکلاسیک و ممبران در مقاله فوق بصورت کامل توضیح داده ایم .

  • سلام وقت بخیر دوست عزیز
   در مورد تمامی ویژگی‌های کابینت نئوکلاسیک در مقاله فوق بصورت کامل توضیح داده ایم .

  • سلام وقت بخیر دوست عزیز
   در مورد انواع درب کابینت نئوکلاسیک در مقاله فوق توضیح داده ایم .

  • سلام وقت بخیر دوست عزیز
   برای کسب اطلاعات در مورد طراحی و اجرای کمد دیواری نئوکلاسیک با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید .

  • سلام وقت بخیر دوست عزیز
   در مقاله فوق بصورت کامل در این مورد توضیح داده ایم .

  • سلام وقت بخیر دوست عزیز
   برای استعلام قیمت کابینت نئوکلاسیک با همکاران ما تماس بگیرید، شماره تماس : 91018872 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *